Zostań naszym Darczyńcą!
Jesteśmy OPP. Możesz wesprzeć nasze działania przekazując nam 1% podatku za rok 2016.

PFRON

Co u nas słychać?
Kubuś
W dniu 20 września 2017 niespodziewanie odszedł od nas nasz Wychowanek, Kubuś Brodzicki. Łączymy się w bólu z rodziną. Kubusiu, na zawsze pozos...
Słoneczko Czytaj dalej
 
Zakończenie roku szkolnego
Dnia 22 czerwca 2017 roku wzięliśmy udział w uroczystej mszy świętej z okazji zakończenia roku szkolnego. Następnego dnia odbyła się akademia, na...
Słoneczko Czytaj dalej
 
Piknik rodzinny
W sobotę 10 czerwca 2017 roku po raz drugi w naszym ogrodzie odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty. Część artystyczną przygotowali r...
Słoneczko Czytaj dalej
Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości 
Kadra
Drukuj Email
sobota, 25 września 2010 20:40
Dyrektor
mgr Beata Faryna - Rybka
Ukończyła psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie, podyplomowo oligofrenopedagogikę oraz wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na Uniwersytecie Rzeszowskim a także kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie.
Zastępca dyrektora ds. nadzoru pedagogicznego
mgr Marzena Rzucidło
Ukończyła pedagogikę przedszkolną w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie, podyplomowo oligofrenopedagogikę i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Nauczyciele - terapeuci
Wychowawcy

mgr Sylwia Burdzy
Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą i podyplomowo oligofrenopedagogikę na Uniwersytecie Rzeszowskim.
mgr Katarzyna Domańska - Różycka
Ukończyła pedagogikę rewalidacyjną o specjalności oligofrenopedagogika na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
mgr Katarzyna Domaradzka
Ukończyła pedagogikę specjalną z informatyką w kształceniu specjalnym ze specjalnością oligofrenopedagogika w Kolegium Nauczycielskim w Gliwicach pod patronatem Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz edukację wczesnoszkolną z wychowaniem przedszkolnym i terapię pedagogiczną na Uniwersytecie Rzeszowskim.
mgr Maria Głowik
Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz podyplomowo oligofrenopedagogikę i edukację przedszkolną na tej samej uczelni.
mgr Katarzyna Jezierska
Ukończyła pedagogikę opiekuńczo – wychowawczą i podyplomowo oligofrenopedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie oraz podyplomowo terapię przez sztukę w Wyższej Szkole Pedagogiki Resocjalizacyjnej „Pedagogium” w Warszawie.
mgr Bogumiła Kolbuszewska - Niedbała
Ukończyła filologię rosyjską i podyplomowo pedagogikę specjalną o specjalności oligofrenopedagogika na Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
mgr Anna Kulikowska
Ukończyła edukację wczesnoszkolną z rewalidacją oraz podyplomowo oligofrenopedagogikę na Uniwersytecie Rzeszowskim.
mgr Agnieszka Lasota
Ukończyła pedagogikę specjalną w zakresie pedagogiki niepełnosprawnych intelektualnie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz studia podyplomowe na kierunku wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na Uniwersytecie Rzeszowskim.
mgr Katarzyna Lewandowska
Ukończyła pedagogikę opiekuńczo- wychowawczą i wychowanie plastyczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie, podyplomowo tyflopedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Warszawie a także oligofrenopedagogikę na Uniwersytecie Rzeszowskim.
mgr Agnieszka Lorens
Ukończyła historię o specjlaności nauczyciel na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz podypolomowo Edukację i potrzeby rewalidacyjne osób z niepełnosprawnością intelektualną na tej samej uczelni.
mgr Beata Regulska
Ukończyła studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo – wychowawcza na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz podyplomowo oligofrenopedagogikę i terapię pedagogiczną na tej samej uczelni.
mgr Marzena Rzucidło
Ukończyła pedagogikę przedszkolną w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Częstochowie, podyplomowo oligofrenopedagogikę i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na Uniwersytecie Rzeszowskim.
mgr Anna Sowa
Ukończyła studia licencjackie z zakresu oligofrenopedagogiki oraz magisterskie z pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej na Uniwersytecie Rzeszowskim, a także podyplomowo socjoterapię w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
mgr Magdalena Stręk - Pióro
Ukończyła oligofrenopedagogikę i tyflopedagogikę na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu surdopedagogiki.
mgr Małgorzata Wajda - Harpula
Ukończyła pedagogikę specjalną o specjalności oligofrenopedagogika oraz pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną na Akademii Pedagogicznej w Krakowie.
mgr Agnieszka Winiarska
Ukończyła studia licencjackie z pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej na Uniwersytecie Rzeszowskim, studia podyplomowe o specjalności oligofrenopedagogika na Uniwersytecie Rzeszowskim i studia magisterskie na kierunku pedagogika społeczno - opiekuńcza na Uniwersytecie Jagiellońskim.
mgr Izabela Jesionka
Ukończyła studia licencjackie z pedagogiki specjalnej o specjalności oligofrenopedagogika z logopedią oraz studia magistrskie z pedagogiki o specjalności logopedia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.Logopedzi
Logopedzi

mgr Katarzyna Czajkowska
Ukończyła pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie, studia podyplomowe z logopedii korekcyjnej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz z oligofrenopedagogiki i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka na Uniwersytecie Rzeszowskim.
mgr Ewa Łobaza
Ukończyła wychowanie przedszkolne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Kielcach, podyplomowo logopedię na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, neurologopedię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i oligofrenopedagogikę Centrum Kształcenia Nauczycieli w Radomiu.
mgr Małgorzata Szarek - Ziobro
Ukończyła pedagogikę specjalną i resocjalizację na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, podyplomowo logopedię i neurologopedię na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki.
mgr Barbara Szpirak - Dec
Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Rzeszowskim, podyplomowo logopedię i neurologopedię na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki.

Psycholodzy
Psycholodzy

Od lewej:

mgr Jadwiga Ziemba
Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie oraz studium pedagogiczne w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji W Lublinie.
mgr Kamila Augustyniak
Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum.

Nie ma na zdjęciu:

mgr Monika Kieca - Bialik
Ukończyła psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz podyplomowowo Edukację i potrzeby rewalidacyjne osób z niepełnosprawnością intelektualna na Uniwersytecie RzeszowskimTerapeuci zajęciowi
Terapeuci zajęciowi

Na zdjęciu:

mgr Celina Pacześniak
Ukończyła terapię zajęciową w Zespole Szkół Medycznych w Jaśle, pedagogikę specjalną o specjalności oligofrenopedagogika z terapią zajęciową oraz andragogikę specjalną na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Brak fotografii:

mgr Barbara Drożańska
Ukończyła pedagogikę specjalną o specjalności oligofrenopedagogika na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz terapię zajęciową w Medycznym Studium Zawodowym w Mielcu.Fizjoterapeuci
Fizjoterapeuci

Od lewej:

mgr Magdalena Galej
Ukończyla fizjoterapię na Uniwersytecie Rzeszowskim
mgr Agnieszka Kliba
Ukończyła fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
mgr Tomasz Szczygielski
Ukończył WF ze specjalnością gimnastyka korekcyjno - kompensacyjna oraz fizjoterapię na Uniwersytecie Rzeszowskim.
mgr Małgorzata Wiktor
Ukończyła fizjoterapię na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz socjologię komunikowania społecznego w Wyższej Szkole Społeczno – Gospodarczej w Tyczynie.
mgr Marta Hofman
Ukończyła fizjoterpię oraz wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim.
mgr Ewa Stanek
Ukończyła fizjoterapię na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Elżbieta Buczak
Ukończyła masaż leczniczy w Krakowskiej Spółdzielni Pracy „Oświata”, terapię manualną (EUREKA J. Zaremba w Lublinie) a także szkolenie z zakresu manualnego drenażu limfatycznego.


Nie ma na zdjęciu:
mgr Lucyna Gierlicka
Ukończyła fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz pedagogikę w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.
mgr Magdalena Topyło
Ukończyła fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Pracownicy merytoryczni naszego Ośrodka ukończyli szereg kursów i szkoleń - zobacz szczegóły.Pomoc wychowawcy
Pomoc wychowawcy

Stoją, od lewej: Barbara Kozak, Rafał Kawalec, Daniel Kawalec, mgr Krzysztof Firlej, Jacek Ziobro, mgr Marzena Dziaduła, Paweł Sitarz, Walenty Arciszewski, Daniel Krok, Andrzej Kwaśniewski, mgr Krzysztof Łoboś.
Siedzą, od lewej: Monika Ludziak, mgr Anna Leniart, Jadwiga Makówka, Alina Dziok, Izabela Bonach, Ewa Bartusik.Kadra medyczna
Mirosława Eitner Jacek Busz
lek. med. Mirosława Eitner
specjalista pediatra
lek. med. Jacek Busz
specjalista rehabilitacji ruchowej
Marzena Dziaduła
mgr Marzena Dziaduła
pielęgniarka


Dogoterapeutka
Muzykoterapeutka
Dogoterapeutka Muzykoterapeutka

Od lewej:

mgr inż. Anna Frączak
Ukończyła zoopsychologię w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie i kurs dogoterapii w Fundacji Canit w Krakowie. Pracuje z dwoma psami terapeutycznymi „Rozróbą” i Polskim Owczarkiem Nizinnym „Uciechą”.
mgr Anita Strutyńska
Ukończyła wychowanie muzyczne na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, resocjalizację osób niedostosowanych społecznie w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz oligofrenopedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie.Administracja
Administracja

Od lewej: Janina Sarna, mgr Dorota Złamaniec, mgr Anna MałekKatecheta
Paweł Liszka

ks. Mariusz UryniakKierowcy
Bartosz Drabicki

Bartosz Drabicki

Marek Bassara

Agnieszka Winiarska Sylwia już nie Poliśkiewicz Gosia Wajda Bogusia Niedbała Agnieszka Lorens Maria Głowik Beata Regulska Anna Sowa Katarzyna Domaradzka Katarzyna Lewandowska Marzena Rzucidło Anna Kulikowska Katarzyna Jezierska Mag da Pióro Katarzyna Różycka Agnieszka Lasota Marcin Szeliga Daniel Kawalec Andrzej Hamryszczak Walek Arciszewski Ewa Bartusik Anna Kura Krzysztof Firlej Tobiasz Weselak Paweł Sitarz Barbara Kozak Alinka Dziok Daniel Krok Grzegorz Rzeszutek Krzysztof Łoboś Izabela Bonach Monika Ludziak Jadwiga Makówka Janina Sarna Dorota Złamaniec Anna Małek Marzena Dziaduła Jacek Busz Mirosława Eitner czajkowska łobaza szarek szpirak-dec
Poprawiony: wtorek, 01 listopada 2016 21:54